قیمت ایمپلنت دندان

برای اطلاع از آخرین قیمت ایمپلنت دندان و هزینه کاشت دندان، شبکه های اجتماعی ما را دنبال نمایید

قیمت ایمپلنت دندان و هزینه کاشت ایمپلنت دندان در سال 1403، در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری فوق تخصص ایمپلنت های دندانی

قیمت کاشت ایمپلنت دندان در سال 1403

( تمامی قیمتها تنها مربوط به جراحی ایمپلنت و کاشت فیکسچر میباشد و هزینه پروتز دندان در نظر گرفته نشده است )

کاشت ایمپلنت دندان به دلیل گسترده و پیچیده  بودن فرایند آن می تواند یکی از روش های دندانپزشکی پر هزینه برای بیماران باشد. اما باید بدانید که قیمت کاشت ایمپلنت نوسان دارد وآن هم به این دلیل است که عوامل مختلفی از شروع تا پایان کاشت دائمی دندان بر هزینه نهایی تاثیر گذار هستند. از جمله این عوامل میتوان به  میزان سلامتی دهان و دندان بیمار، میزان تراکم استخوان فک بیمار، استخراج دندان ، موقعیت مکانی جای خالی دندان از دست رفته، نوع ایمپلنت استفاده شده و روش ارائه شده در کاشت دندان اشاره کرد. به عنوان مثال هر کدام از برندهای موجود ایمپلنت دارای قیمت خاص خودشان هستند. همچنین هزینه لابراتوار برای ساخت تاج دندان هم به عنوان یک فاکتور دیگر در هزینه کاشت دندان محسوب می شود.

شما میتوانید دز این صفحه تمامی فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت ایمپلنت دندان را مشاهده کنید. همینطور از صفحه سوالات رایج و متداول ایمپلنت هم میتونید پاسخ تمامی سوالات خودتان را دریافت کنید.

در صورت نیاز میتوانید از مشاوره آنلاین مجموعه ما نیز استفاده نمایید

لیست قیمت ایمپلنت کره ای سال 1403
قیمت ایمپلنت دندان کره ای با گارانتی در سال 1403 مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری ***( قیمت ها فقط مربوط به کاشت ایمپلنت میباشد )***
لیست قیمت ایمپلنت آلمانی و آمریکایی 1403
هزینه کاشت ایمپلنت دندان آمریکایی و آلمانی و سوئیسی در سال 1403 مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری ***( قیمت ها فقط مربوط به کاشت ایمپلنت میباشند )***

قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت ها دارای برندهای مختلف ساخته کشورهای مختلف هستند. هر کشور، چند نوع ایمپلنت دارد به این معنی که ایمپلنت ها دارای درجه بندی هستند و با توجه به نیاز بیمار، دکتر آرش غفوری دندانپزشک متخصص ایمپلنت برندهای مختلف مناسب با شرایط بیمار را معرفی و انتخاب می کند. قیمت ایمپلنت دندان با توجه به برند و کشور سازنده متفاوت است و متخصص با توجه به شرایط بیمار مناسب ترین ایمپلنت را با بهترین عملکرد و ماندگاری معرفی می کند.

 

انتخاب بهترین نوع ایمپلنت و قیمت آن

اولین ایمپلنت ها در سوئیس اختراع شدند و یکی از بهترین ایمپلنت های دندان برندهای سوئیسی هستند. اما نمی تواند به طور قاطع گفت که ایمپلنت کدام کشور بهترین نوع ایمپلنت دندان است. انتخاب ایمپلنت را باید به متخصص ایمپلنت خود واگذار کنید به این علت که متخصصین ایمپلنت دندان به دلیل داشتن تجربه در زمینه کاشت دندان دائمی  تشخیص بهتری در انتخاب بهترین ایمپلنت دندان که از نظر قیمت هم مطابق شرایط بیمار باشد دارند.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری انواع برند های ایمپلنت با کیفیت بالا و ساخته شده با تکنولوژی روز دنیا برای شما فراهم شده تا با خیال آسوده از تجربه کاشت ایمپلنت دندان لذت ببرید. ایمپلنت های مورد استفاده در این مرکز برند های ایمپلنت کره ای با کیفیت بالا و قیمت اقتصادی و ایمپلنت های آلمانی و آمریکایی و سوییسی که دارای کیفیت فوق العاده میباشند برای انتخاب شما فراهم میباشد.

همانطور که میدانید انتخاب یک برند ایمپلنت با کیفیت در درمان کاشت دندان یکی از مراحل مهم و با اهمیت میباشد و در نتیجه کلی درمان بسیار تاثیر گذار میباشد.

ما خیال شما را از بابت این مسئله راحت نموده ایم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که از بهترین برند های ایمپلنت در این مرکز تخصصی برای مراجعین گرامی استفاده میگردد.

قیمت ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت کامل هر دو فک بالا و پایین

اگر بیماری نیاز به کاشت دندان کامل دو فک بالا و پایین باشد، در تعیین هزینه موارد مختلفی باید در نظر گرفته شود. حداقل تعداد مورد نیاز ایمپلنت برای کاشت کامل فک هشت عدد ایمپلنت است که می توان 12 دندان مصنوعی ثابت را روی آنها نصب کرد. هزینه ایمپلنت دندان تا حد زیادی بسته به موقعیت مکانی ، تجربه دندانپزشک ، پوشش بیمه و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت است. قیمت ایمپلنت دندان برای هیچ دو بیمار یکسان نیست و بسته به روش های مورد نیاز (پیوند استخوان ، لیفت سینوس ، کشیدن دندان ها ، ریشه) و سلامت عمومی بیمار متفاوت است. برای ایمپلنت کل دهان ، تعداد ایمپلنت مورد نیاز برای هر بیمار متفاوت است. در بیمارانی که شرایط استخوانی خوبی برای دریافت ایمپلنت دندان دارند با 4 یا 6 ایمپلنت نیز می توان جایگزینی دندان برای  کل دهان را انجام داد.

همانطور که می دانید، ایمپلنت دندان یک جایگزین مصنوعی برای ریشه دندان از دست رفته است که اغلب از جنس تیتانیوم ساخته می شود.در حال حاضر سیستم های ایمپلنت بسیار گوناگونی دردسترس وجود دارد اما اغلب این سیستم های ایمپلنتی در کلیات شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند برای توضیح عوامل تاثیرگذار در قیمت ایمپلنت ، قبل از هر چیز باید با اجزای مختلف ایمپلنت دندانی به تفکیک آشنا شویم که در ادامه به معرفی قسمت های مختلف یک ایمپلنت دندانی خواهیم پرداخت. قطعات اصلی یک ایمپلنت دندانی امروزی شامل موارد زیر می باشد :

 1. ایمپلنت یا فیکسچر (Fixture)
 2. هیلینگ ( فرم دهنده لثه Gingival Former)
 3. ایمپرشن کوپینگ (Impression Coping) و آنالوگ ایمپلنت (Analogue)
 4. اباتمنت (Abutment)

…….

قیمت ایمپلنت فوری

همانطور که از عنوان پیداست ایمپلنت فوری بلافاصله بعد از کشیده شدن دندان می تواند درون استخوان فک کاشته شود. البته کاشت دائمی دندان به شیوه ایمپلنت فوری برای همه افراد قابل انجام نیست. اما به دلیل داشتن مزایای زیاد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از مزایای مهم آن جلوگیری از  تحلیل استخوان است چون به سرعت بعد از خارج شدن دندان پایه های تیتانیومی آن به عنوان ریشه مصنوعی جای خالی دندان را پر می کند. در اصل برای این که بدانیم هزینه ایمپلنت فوری چقدر است، باید تمامی شرایط خاص را بررسی کنیم. هر کسی  شرایط خاص خودش را دارد  و با دیگری متفاوت است به همین دلیل قیمت ایمپلنت فوری در شرایط مختلف متفاوت است. یکی از بهترین راه های آگاهی از قیمت ایمپلنت فوری مراجعه به مرکز تخصصی ایمپلنت دندان دکتر آرش غفوری می باشد. مشاورین ما در این مرکز آماده پاسخگوی به سوالات شما به صورت کاملا شفاف و واضح میباشند. ایمپلنت فوری شاید هزینه بالایی داشته باشد اما قطعا مزایای زیاد آن ارزش این هزینه بالا را خواهد داشت. 

قیمت هر واحد ایمپلنت بر اساس برند متفاوت است. کاشت ایمپلنت فوری درون استخوان، با توجه به وسعت کار، یا انجام جراحی سینوس لیفت و بازسازی استخوان ممکن است هزینه متفاوتی داشته باشد.

به طور کلی قیمت و هزینه ایمپلنت به عوامل زیر بستگی دارد:

-مراجعه به بهترین کلینیک جهت انجام ایمپلنت فوری دندان و مهارت متخصص ایمپلنت دندان

-هزینه درمانی متخصص ایمپلنت

-برند ایمپلنت و کشوری که آن را تولید نموده است 

لیست قیمت ایمپلنت دندان در سال 1403 مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری

(تمامی قیمتها فقط مربوط به جراحی ایمپلنت و کاشت فیکسچر میباشد )
 • COWELL ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • DIO ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • SIS ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • DENTIS ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • DENTIUM ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • SNUC ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • IRES ایمپلنت سوئیسی با گارانتی 15/000/000 تومان
 • BEGO ایمپلنت آلمانی با گارانتی 15/000/000 تومان
 • BIOHORIZONS ایمپلنت آمریکایی با گارانتی 15/000/000 تومان

قیمت ایمپلنت دندان در رشت

دکتر آرش غفوری به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت دندان و جراح لثه در رشت و تهران می باشد. در این مرکز علاوه بر جراحی کاشت ایمپلنت دندان با متد و تکنیک های جدید از تجهیزات دندانپزشکی پیشرفته مثل اسکنرهای داخل دهانی و ایمپلنت دیجیتال و جراحی هایی پیشرفته مانند پیوند استخوان و سینوس لیفت هم در صورت نیاز بیمار و کمبود تراکم استخوان انجام می شود و نیاز نیست که فرد برای انجام پیوند استخوان و جراحی سینوس لیفت خود زمان دیگری را صرف نماید. در حقیقت صفر تا صد جراحی کاشت ایمپلنت دندان و اقدامات مرتبط با آن در همین مرکز توسط دکتر آرش غفوری در بالاترین کیفیت خود و نتایج موفقیت آمیز برای بیماران عزیز ما اعمال می شود.

قیمت ایمپلنت دندان دیجیتال-دکتر آرش غفوری

قیمت ایمپلنت دندان دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال یک روش درمانی پیشرفته و نوین در حوزه دندانپزشکی مدرن است. افراد برای جایگزینی دندان های از دست رفته خود به روش کاشت ایمپلنت دندان  نیاز به ریشه و استخوان کافی برای حمایت دارند و ایمپلنت دیجیتال به صورتی طراحی شده است دقیقا عملکرد و ظاهر دندان های طبیعی را به فرد باز می گرداند.

 ایمپلنت های دیجیتال با سرعت و کیفیت بسیار بالاتری تکیه گاهی برای تاج مصنوعی دندان می شوند. زیبایی و عملکرد بهتر در این نوع ایمپلنت هرگز در کاشت ایمپلنت معمولی مشاهده نمی شود و همچنین درد و خونریزی کمتر تفاوت ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت معمولی است. بنابراین طبیعی است که توسعه و پیشرفت این روش از کاشت دندان مبلغ و هزینه بالاتری داشته باشد، اما در برابر مزیت های منحصر به فردی که دارد و در برابر کاهش عوارض جانبی یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود.

برای داشتن لبخندی جذاب و اصلاح طرح لبخند در کمترین زمان استفاده از این نوع ایمپلنت بسیار موثر خواهد بود. ایمپلنت دیجیتال کیفیت بالاتری نسبت به ایمپلنت معمولی دارد به همین دلیل هزینه کاشت دندان به صورت دیجیتالی گران تر می باشد.

قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

یک ست کامل ایمپلنت دندان را می توان در استخوان  قوس کامل دندانی قرار بدهیم که در این صورت دندانهای مصنوعی نصب شده ثابت و دائمی خواهند بود؛ برای ارائه این روش باید استخوان کافی در فک وجود داشته باشد تا به تعداد کافی ایمپلنت کاشته شود. هر دندان مصنوعی یک پایه ایمپلنت جدا دارد، برای کاهش تعداد ایمپلنت ها می توانید برای جای خالی بین دندان ها از بریج استفاده کنید. البته کاهش تعداد ایمپلنت باعث می شود فشار بیشتری بر هر ایمپلنت وارد شود و فشار زیاد باعث شکستن ایمپلنت می شود.

قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت در بلند مدت کم هزینه تر از دندان مصنوعی بدون پایه ایمپلنت است؛ به این دلیل که داشتن دندان مصنوعی های قدیمی آسیب های جبران ناپذیری به همراه دارند که با کاشت پایه ایمپلنت می توان این صدمات را به حداقل رساند. قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت با توجه به تعداد پایه ایمپلنت متغییر است. شما می توانید با مرکز تخصصی ایمپلنت دندان دکتر آرش غفوری تماس بگیرید و اطلاعات جامع تری کسب کنید.

قیمت دندان مصنوعی
لیست قیمت ایمپلنت کره ای سال 1403
قیمت ایمپلنت دندان کره ای با گارانتی در سال 1403 مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری ***( قیمت ها فقط مربوط به کاشت ایمپلنت میباشد )***
لیست قیمت ایمپلنت آلمانی و آمریکایی 1403
هزینه کاشت ایمپلنت دندان آمریکایی و آلمانی و سوئیسی در سال 1403 مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری ***( قیمت ها فقط مربوط به کاشت ایمپلنت میباشند )***
قیمت ایمپلنت کوتاه یا مینی ایمپلنت

قیمت مینی ایمپلنت ها یا ایمپلنت های پایه کوتاه

در مواردی که بیمار به ایمپلنت های کوچک تر از حد نرمال برای کاشت دندان خود نیاز داشته باشد از مینی ایمپلنت دندان استفاده می شود که نیاز به یک فضای کوچک و باریک درون بافت لثه و بافت استخوان دارد. در بیشتر موارد، از مینی ایمپلنت ها برای جایگزینی دندان های قدامی و یا دندان های کوچک استفاده می کنند.

 مینی ایمپلنت ها به دلیل داشتن پیچ های ایمپلنتی مقرون به صرفه تر و روند آسان تر پروسه کاشت ایمپلنت (زمان کمتر و بدون نیاز به جراحی) و همچنین عدم نیاز به پیوند استخوان هزینه کمتری نسبت به هزینه کاشت ایمپلنت های معمولی دارند. البته این به معنی پایین بودن کیفیت مینی ایمپلنت ها نمی باشد و فقط یک پروسه متفاوت، در شرایطی متفاوت است.

قیمت ایمپلنت و هزینه کاشت دندان جلو

دندان های قدامی بیشتر از دندان های آسیا یا خلفی در معرض آسیب یا ضربه خارجی قرار دارد. جایگزینی دندان های از دست رفته جلو از طریق کاشت ایمپلنت دندان درون استخوان فک شبیه جایگزینی دندان های دیگر می باشد و از لحاظ قیمت تمام عوامل موثر کاشت انواع ایمپلنت، در کاشت دندان های قدامی هم تاثیر گذار هستند.

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای با توجه به دسترسی و قطعاتی که دارند در بیشتر مراکز تخصصی کاشت ایمپلنت به کار می روند. ایمپلنت کره ای هم انواع مختلفی دارد که هر یک از کیفیت متفاوتی برخوردار است که می توانند از نظر طول عمر و قیمت با هم دیگر فرق داشته باشند.

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری بهترین برند های ایمپلنت از جمله ایمپلنت های کره ای با کیفیت را با قیمت مناسب و گارانتی در اختیار شما قرار می دهد. شما پیش از انجام خدمات در این مرکز کاملا مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد و سپس با توجه به وضعیت استخوان دهان و فک شما، ایمپلنت برند کره ای برای شما استفاده می شود. شما میتوانید قیمت ایمپلنت کره ای را در همین صفحه و در ستون لیست قیمت ایمپلنت مشاهده نمایید.

 

ایمپلنت دندان ارزان

ایمپلنت ارزان و عوارض آن

یکی از مهمترین عوامل موثر در قیمت ایمپلنت دندان، برند ایمپلنت است. بهتر است بدانید ایمپلنت ارزان تر، هزینه دوباره و شاید حتی گران تر را در دراز مدت به همراه داشته باشد. ایمپلنت دندان اگر درست و کامل انجام نشود، امکان ابتلا به بیماری های لثه را در پی خواهد داشت. درصورتی که کاشت ایمپلنت توسط دندانپزشک عمومی که دوره ‌های ایمپلنتولوژی را گذرانده انجام گیرد؛ معمولا دستمزد کمتری دریافت می گردد. اما کاشت ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت دندان یا پریودنتیست مطمئن تر است و درصد موفقیت بالاتری دارد اما چون این دندانپزشکان تخصص ایمپلنتولوژی دارند و دوره های جراحی را گذرانده اند؛ معمولاً دستمزد بالاتری دارند. همچنین در صورت نیاز به جراحی پیوند استخوان یا سینوس لیفت؛ هزینه اضافی و هزینه مواد پیوند استخوان به دستمزد های دندانپزشک افزوده خواهد شد و هزینه ایمپلنت دندان و هزینه کاشت دندان نیز بالاتر خواهد رفت.

راه های ارزان شدن کاشت ایمپلنت دندان

مهم ترین راه های ارزان شدن کاشت ایمپلنت دندان مراجعه سریع به متخصص ایمپلنت دندان و اقدام زودهنگام برای کاشت دائمی دندان است. اگر به سراغ ایمپلنت فوری نروید، استخوان فک دچار تحلیل می شود که پیوند استخوان فک یک هزینه اضافی محسوب می شود. بهترین زمان برای کاشت ایمپلنت دندان تا شش ماه بعد از کشیدن دندان است. ایمپلنت فوری می تواند همزمان با کشیدن دندان انجام شود.

هر چه زودتر اقدام به کاشت ایمپلنت دندان خود کنید، پروتزی که در این حالت ساخته می شود به دندان طبیعی نزدیک تر است و همچنین شرایط فک برای قرار دادن  ایمپلنت راحت تر می باشد. به این دلیل که به مرور زمان دندان های مجاور به سمت جای خالی دندان حرکت می کنند و فرم دندان های کناری بهم می خورد و حتی گاهی دندان های مجاور در وضعیتی قرار می گیرند، که برای ایمپلنت مجبور به کشیدن آنها می شویم.

در انتخاب نوع و برند ایمپلنت خود با متخصص ایمپلنت خود صحبت کنید تا با توجه به قدرت مالی شما بهترین برند ایمپلنت انتخاب شود.

محاسبه هزینه ایمپلنت دندان

عوامل متفاوتی بر روی قیمت ایمپلنت دندان موثر هستند و فقط متخصص ایمپلنت دندان پس از انجام معاینه و بررسی عکس های ایمپلنت می تواند به طور دقیق هزینه ایمپلنت را محاسبه کند.

در محاسبه هزینه ایمپلنت تعداد پایه های ایمپلنت و تعداد تاج های مورد نیاز در نظر گرفته می شود. پس از محاسبه دقیق تعداد پایه ها باید برند فیکسچر یا همان پایه (ریشه مصنوعی) مشخص شود. برند های ایمپلنت در انواع کیفیت و قیمت های مختلف موجود می باشند. تاج های نصب شده روی ایمپلنت  انواع مختلفی دارند. زیرکونیا ، پی اف ام و ایمکس  که دارای کیفیت و هزینه های مختص به خود هستند.

همچنین هزینه درمان پیوند استخوان و جراحی سینوس لیفت بستگی که به میزان تحلیل و وسعت تحلیل دارد که هزینه ی آن در هر فرد متغیر است.

در محاسبه قیمت نهایی ایمپلنت تمام این هزینه ها به اضافه هزینه دستمزد متخصص ایمپلنت دندان با هم جمع می شوند.

لیست قیمت ایمپلنت دندان در سال 1403 مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری

(تمامی قیمتها فقط مربوط به جراحی ایمپلنت و کاشت فیکسچر میباشد )
 • COWELL ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • DIO ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • SIS ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • DENTIS ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • DENTIUM ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • SNUC ایمپلنت کره ای با گارانتی 9/800/000 تومان
 • IRES ایمپلنت سوئیسی با گارانتی 15/000/000 تومان
 • BEGO ایمپلنت آلمانی با گارانتی 15/000/000 تومان
 • BIOHORIZONS ایمپلنت آمریکایی با گارانتی 15/000/000 تومان

نظر افراد مراجعه کننده در مورد ایمپلنت

شما میتوانید از صفحه نظر مراجعین ایمپلنت از تجربه و میزان رضایت این عزیزان از جراحی کاشت ایمپلنت در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری اطلاع و با آگهی بیشتری به درمان جایگزینی دندان های از دست رفته خود بپردازید.

چگونه متوجه شوم که برای ایمپلنت دندان شرایط مناسبی دارم

اگر تصمیم به ادامه درمان دارید، اولین مرحله مشاوره بالینی و دریافت تشخیص و طرح درمان مناسب از متخصص ایمپلنت است. این جلسه مشاوره شامل بررسی دقیق و سوابق دندانپزشکی و شفاهی شما خواهد بود. دندانپزشک دهان شما را معاینه می‌کند و معمولاً از عکس های رادیوگرافی دندان و فک و صورت برای ارزیابی‌های مربوطه استفاده می‌کند.

متخصص ایمپلنت از تمام اطلاعات برای تعیین موقعیت صحیح ایمپلنت، تعداد ایمپلنت‌های مورد نیاز و کمک به ایجاد حجم و کیفیت استخوان بهتر در فک شما استفاده می‌کند.

جلسه مشاوره به دندانپزشک شما کمک می‌کند تا درمان ایمپلنت را برنامه‌ ریزی کرده و یک برنامه درمانی مدون و لیست هزینه کاشت دندان دقیق را به شما ارائه کند.

یک مشاوره بالینی کامل شما را قادر می‌سازد تا آگاهانه درباره درمان خود تصمیم بگیرید.

قیمت برند ایمپلنت دندان

کدام برند ایمپلنت بهتر است؟

متاسفانه جا افتاده که این برندها رو با شرکت کشور سازندشون میشناسن مثلا کره‌ای ، چینی ، فرانسوی ، سوئیسی ، آمریکای ، آلمانی و … ببینید از نظر من که کارم ایمپلنت دندان هستش و به تعداد خیلی زیادی تا به اینجا ایمپلنت کاشتم و تقریبا از همه‌ برندهای ایمپلنت استفاده کردم ، خدمتتون بگم که اون چیزی که باید شما دقت بکنید در انتخابش 1.پزشکتون هستش 2.تخصص و تجربش هستش و 3.بهداشت دهانی خودتون باور کنید گرون‌ ترین ایمپلنت‌ ها هم اگر این موارد رو رعایت نکنید و به دست آدم ناشی گذاشته بشه و یا شما بهداشت تون و رعایت نکنید و مسواک نزنید و برای چکاپ پیش متخصص ایمپلنت خودتون نرید، اون‌ ایمپلنت ها هم بعد از یه مدت شما رو جواب می‌کنن و بدترین ایمپلنت‌ها رو هم بذارید از فلان شرکت یا حتی ایرانی‌ بذارید اما اگه رعایت بهداشت و بکنید توسط یه دست ماهر و با علم و تجربه کار شده باشه می‌تونید که ازش تا آخر عمر استفاده بکنید. داستان برندها و برندینگ و کشور سازنده یه خورده انحرافی هستش و معمولا باعث میشه که آدما فکر کنن که مثلا یک ایمپلنت از یک کشور معتبر تر که قیمتش 3 یا 4 برابر ایمپلنت کشور دیگری هستش خیلی بهتره در حالی که واقعا اینطوری نیست.

قیمت ایمپلنت دندان به عواملی همچون نوع برند ایمپلنتی که برای کاشت دندان انتخاب نموده اید، به تعداد ایمپلنت مورد نیاز برای کاشت دندان، به خدمات دیگر جراحی ایمپلنت مانند سینوس لیفت، پیوند پودر استخوان و … بستگی دارد.

نوع ایمپلنت انتخابی و قیمت آن هر چه که باشد چه اروپایی ، آمریکایی ، کره ای ، ایرانی و … به زیبایی ظاهری آن بستگی ندارد بلکه به پروتز دندان وابسته است.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه قیمت ایمپلنت دندان و هزینه کاشت دندان از قیمت های روز مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری مطلع و یا با این مرکز تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

4.7/5 - (128 امتیاز)